• 180440
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Мат Патосници 4 пар. Michelin W965 Black

Димензии:
Предни: 64 x 43 x 0.51cm
Задни: 26 x 42 x 0.51cm
Премиум изработка

Клуб Цена
1194 ден. 1327 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство