• 197426
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Масло 1/1 LANC LUB Адеко

Минерално масло наменето за подмачкување на ланци на моторни пили, кое ги штити ланците од абење и корозија и го продолжува нивниот работен век.

Клуб Цена
242 ден. 269 ден.

На залиха

SKU: 197426 Категории: ,