• 195740
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови GORENJE GS642E90X

Енергетска класа: A++
Капацитет за перење: 8kg
Начин на поставување: Самостоен
Димензија: 599x845mm

Клуб Цена
21990 ден. 24199 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 195740 Категории: ,