• 193157
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови вградна BEKO DIN34320

Енергетска класа:E
Капацитет:13 сета
4 програми
Одложен старт:(3h / 6h / 9h)
LED екран
Clean & Shine™
WaterSafe
Број на прскалки:2
Потрошувачка на вода по циклус:12.9L
Потрошувачка на вода годишно:3612L
Потрошувачка на енергија по циклус:0.9kWh
Потрошувачка на енергија годишно:262kWh
Ниво на бучава:49dB
Димензии:81.8×59.8x55cm

Клуб Цена
17500 ден. 20199 ден.

На залиха

SKU: 193157 Категории: ,