• 243
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перeње под притисок MP-HPW14

Напон 220-240V/50-60Hz
Moќност 1400W
Притисок 11MPa(110 bar)
Раб. проток 5.5l/min
Макс. проток 6.5l/min
Макс. дозволен
притисок на вода 1.2МPа(12 bar

Клуб Цена
5841 ден. 6490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168143 Категории: ,