• 024208
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лопатка за колачи 9

Материјал:метал

Клуб Цена
90 ден. 100 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 024208 Категории: ,