• 186812
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лепак епоксиден 5min 2x5ml E-362

5min 2x5ml

Клуб Цена
215 ден. 239 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186812 Категории: ,