• Лента дихт GEKO GUA.PVC
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лента дихт GEKO GUA.PVC тран.130cm 400/8

PVC тран.130cm 400/8

Клуб Цена
305 ден. 339 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186848 Категории: ,