5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија за храна 0.7L Фреш 15x20x5

Капацитет:0.7L
Материјал:пластика

Клуб Цена
190 ден. 200 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство