• 179183
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа за леб EK144-20B

Плетена корпа за леб

Клуб Цена
144 ден. 160 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179183 Категории: ,