5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа Јуте голема кафеава 20L

Капацитет:20L
Боја:кафеава
Уникатен дизајн

Клуб Цена
323 ден. 340 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство