• 176365
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа бамбус EK116-8 4236/4 635

Повеќенаменска корпа од бамбус
Одлична за организација и декорација во Вашиот дом

Клуб Цена
809 ден. 899 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство