• 179318
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа бамбус EK116-39 9746

Декоративна корпа бамбус со 3 фиоки

Клуб Цена
1980 ден. 2200 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство