• 183549
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фрижидер BEKO RDNE350K30WN

Технологија на ладење: Нео Фрост
Висина: 172 cm / Ширина: 59,5 cm
Енергетска класа: F
Комора за замрзнување: без комора за замрзнување

Клуб Цена
25649 ден. 26999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 183549 Категории: ,