• 063
  • 063.2
  • C
22% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фрижидер Favorit CF 278S

ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 170/54/59.5 CM
БРУТО/НЕТО ВОЛУМЕН 170 L / НЕТО 168 L
ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА 257 KWH / ГОД
НИВО НА БУЧНОСТ 40 DB
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА C
ГАС P 600 A
БОЈА БЕЛА/СРЕБРЕНА
РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ
ПРИЛАГОДУВАЧКИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ
ЛАДИЛНИК/ЗАМРЗНУВАЧ НЕТО ВОЛУМЕН 184/84 L
ИЗМЕНЛИВИ ВРАТИ
ЕДЕН КОМПРЕСОР
ДЕЛ ЗА МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ
ФИКСНИ РАЧКИ ЗА ВРАТА
ДРЖАЧ ЗА ЈАЈЦА
ФИКСНИ ПОЛИЦИ НА ВРАТА
КОМОРА ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ
ПРИЛАГОДУВАЧКИ ПОЛИЦИ НА ВРАТА
КОМОРА ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ СО ТРАНСПАРЕНТНИ ФИОКИ

Клуб Цена
17992 ден. 23099 ден.

На залиха

SKU: 183063 Категории: ,