• гјк,мх
6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фрижидер gorenje RF 4141 PW4

Комбиниран фрижидер со горна комора
Бела боја
Direct cooling
3 стаклени полици
2 полици на вратата на ладилникот
Фиока за зеленчук
Полица за шишиња на вратата
Флексибилен сад за јајца
ЛЕД осветлување
Нето капацитет: 205Литри
Фрижидерски капацитет: 164 Литри
Замрзнувачки капацитет: 41 Литри
Годишна потрошувачка на ел. енергија 217kWh
A+ енергетска класа
Димензии (В xШ x Д): 143.4 x 55 x 54.2 цм

Клуб Цена
15989 ден. 16999 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175522 Категории: ,