14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фрижидер gorenje RK 6191 EW4

Комбиниран фрижидер со долна комора
Бела боја
FrostLess технологија
Тотален капацитет 314л (Дел за ладење 206л
Дел за замрзнување 108л)
Електронско управување
FastFreeze: Брзо замрзнување
Eко мод на работа
Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски простор од 60 цм
ЛЕД осветлување
4 стаклени полици
1 метален држач за шишиња
Фиока за зеленчук
SpaceBox – голема фиока за замрзнување (38 л)
3 фиоки
Бучност 38dB
A+ енергетска класа
Димензии (ВxШxД): 185x60x59.2 cm

Клуб Цена
17990 ден. 20999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175562 Категории: ,