• 182918
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фрижидер BEKO CNA366E40XBRN

Neo Frost
Енергетска класа:Е
Нето капацитет:324L
Ниво на бучава:38dB
Димензии:185.2x60x65cm

Клуб Цена
35149 ден. 36999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 182918 Категории: ,