• 183550
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фрижидер BEKO RDSA280K30XSN

MiniFrost Автономија:13h
Енергетска класа:F
Нето капацитет:250L
Ниво на бучава:38dB
Димензии:160.6x54x57.4cm

Клуб Цена
20000 ден. 22999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 183550 Категории: , Ознака: