• 183055
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран ладилник Vivax CF-260 W

Нето волумен на фрижидерот: 197l
Нето волумен на замрзнувач: 65l
Енергетска класа: F
Боја: Бела
Електронска контрола
Проток на повеќе воздух
Брзо ладење
Број на полици во фрижидерот: 4 од калено стакло
Број фиоки во фрижидер: 1
Број на фиоки во замрзнувачот: 3
Број на полици во вратата на фрижидерот: 4
Транспарентна фиока за овошје и зеленчук
LED осветлување
Димензии на производот: 54.5 x 56.0 x 177.3 cm

Клуб Цена
17489 ден. 19999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 183055 Категории: ,