• 193644

Клима Тesla TT35XC1-12410B

Енергетска класа Б/Б
Капацитет 12000
Вид на гас R410a
Ниво на бучава 31 dB

19999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 193644 Категорија: