• cartucho-de-filtro-a-para-depuradora-intex-29000-800x800_7QioVSA_650x
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кертриџ за филтер за базен Intex 29000

Клуб Цена
180 ден. 190 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство