25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек за во вода Intex 59720EU

Димензии: 183 x 69 cm

Клуб Цена
229 ден. 305 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство