• 337
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Чамец за надувување INTEX EXPLO.PRO 200

Клуб Цена
1986 ден. 2090 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство