• 185586
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта fabbygo Донер Свинг Inox 5L

Капацитет:5L
Материјал:Inox

Клуб Цена
629 ден. 699 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185586 Категории: , Ознака: