5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Канта 6L + Четка 8286W Бела Мат

Корпата има внатрешна дополнителна ПВЦ кофа
Боја:бела мат

Клуб Цена
1700 ден. 1790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169240 Категории: ,