• 169268
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за четки за заби ICCA 54458

Материјал: полирезин

Клуб Цена
530 ден. 589 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169268 Категории: ,