• dfgdfgh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин fabbygo Lux со рерна и гусен покл.

Моќност(дрво/јаглен): 11kw 11kw;
Димензии: 91х44х38,5cm
Димензии на рерна: 19х33.5х36.5cm
Димензии на огниште:37х36,5х31cm
Тежина: 77кг

Клуб Цена
19791 ден. 21990 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство