14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Камин на цврсто гориво fabbygo Крека

Димензии: 47 x 36 x 75cm
Јачина: 7 – 9 kw
Димен отвор : Централен  Ø11.8cm
Тежина: 55kg
Тип на Гориво: Дрво, Јаглен

Клуб Цена
11999 ден. 13999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство