• 193641
36% попуст
Заштеди со Клуб цена

Калорифер fabbygo YL-8189

Моќност: 2000W
Волтажа: 220 – 240V 50/60HZ
Состав: метал, пластика, гума

Клуб Цена
699 ден. 1090 ден.

На залиха

SKU: 193641 Категории: , Ознаки: ,