5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Тајфун на гас MaxPlus MP-GH15 – 15kW

Моќност: 15kW
Издувна моќ: 300m3/h
Капацитет на затоплување: 116 m3
Тежина: 4.6kg

Клуб Цена
6649 ден. 6999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 084781 Категории: ,