15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Тенда fabbygo TP-187

Материјал:Метал,Текстил
Димензии:300х300 cm
Висина:280 cm

Клуб Цена
5949 ден. 6999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173101 Категории: ,