• 197627
  • 197627 3
  • 197627 2
  • 197627 1
26% попуст
Заштеди со Клуб цена

Градинарска остава со полици

Димензии: 2×1.4×0.7m
Не се потребни завртки, завртки или алатки
Издржлива метална конструкција
Вклучува систем за наводнување со млазници

Клуб Цена
2199 ден. 2990 ден.

На залиха

SKU: 197627 Категории: ,