• 174761
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Греалка за лепење цевки MaxPuls МP-PMW03

Напон и моќност:220V-240V
Работна температура :260°C
Површинска температура :0°- 300°C
Делови:ф20 ф25 ф32
Качување температура : <15 min Работен опсег :20-63 min

Клуб Цена
1269 ден. 1410 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство