• 11556881039390
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет Madura Бела

Маса: 86 x 41 x 39 cm
Двосед: 114 х 55 х 82 cm
Столица: 76 х 49 х 43 cm
Материјал: Пластика

Клуб Цена
4221 ден. 4690 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162796 Категории: ,