• 098381 Z
  • 098381 K
  • 098381 B
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo Astor

Димензии на стол: 66x65x70cm
Димензии на маса: Ø55x48cm
Боја на сетот: бела, кафеава, жолто-шарена

Клуб Цена
9891 ден. 10990 ден.

На залиха

SKU: 098381 Категории: , Ознаки: ,