• 195319
27% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет FABBYGO JH-2332W – црн

Димензии на стол: 58x56x80cm
Димензии на двосед: 102x56x80cm
Димензии на маса: 76x37x39cm
Состав: Метал, ратан, текстил

Клуб Цена
10991 ден. 14990 ден.

На залиха

SKU: 195319 Категории: ,