• 195304
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет FABBYGO JH-1036W

Димензии на стол: 56x60x91cm
Димензии на маса: 150x90x72cm
Состав: метал, ратан, стакло

Клуб Цена
24741 ден. 27490 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 195304 Категории: ,