• 195306
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден сет fabbygo JH-2383W

Димензии на стол: 56x60x91cm
Димензии на маса: 150x90x72cm
Состав: Метал,ратан, стакло

Клуб Цена
23391 ден. 25990 ден.

На залиха

SKU: 195306 Категории: , Ознаки: ,