• 176909
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Маса fabbygo SC-091A-60

Боја:Црна
Материјал: метал, стакло
Димензии:60x60x70 cm

Клуб Цена
2331 ден. 2590 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176909 Категории: , Ознака: