• 22
30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маса fabbygo Канза Кафе

Димензии на маса:70x70x75cm
Материјал: Бамбус,Текстил

Клуб Цена
4543 ден. 6490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176612 Категории: ,