• 122
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Гарден Маса Kalipso (Бела)

Материјал: Пластика
Димензии: 38x44x20,8cm

Клуб Цена
404 ден. 449 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180514 Категории: ,