• 180337
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фритеза FUEGO DF-3L

Моќност – 2000W
Капацитет на масло – 3L
Корпа за пржење со подвижна рачка
Отсртанлив челичен поклопец
Нелизгачки ногарки

Клуб Цена
2890 ден. 3190 ден.

На залиха

SKU: 180337 Категории: ,