5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фритеза Vivax DF-2003SS

Моќност: 2.000W
Капацитет: 3l
30 минутен тајмер и отстранување на капак
Филтрирање
Термостат

Клуб Цена
2089 ден. 2199 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 098007 Категории: ,