5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фритеза 2431 Severin

Моќност: 2000 W
Капацитет:3l
Топлински изолирано челично куќиште
non-stick сад
Кошница со отстранлива рачка
Отстранлив сад за масло кој се мие во машина за садови
Длабоко пржење со капацитет од 400 g
Прилагодување на термостат до 190 ° C со безбедносен switch-off
Пилот светло и подготвен индикатор за употреба со светло
Отстранлив капак со прозорче за гледање

Клуб Цена
3324 ден. 3499 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099839 Категории: ,