• 193162
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аir fryer TEFAL EY501815 TEFAL EY501815

Моќност: 1550 W
Kапацитет: XL
2 во 1: пржење на топол воздух и скара
2 пати побрзо готвење
99% помалку маснотии: 700 g свеж помфрит со 8 ml масло во споредба со традиционалните фритези
Прилагодлива температура: од 80°С до 200°С
Прекинувач за вклучување/исклучување
Тајмер

Клуб Цена
10099 ден. 10099 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 193162 Категории: ,