• 187757
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична рерна gorenje BSA6737ORAW

Енергетска класа: А
Димензии: 59,5х59,5х56,4cm
Gorenje BSA6737 ORAW
Ora-Ito Вградна Фурна со пареа
Бела боја
Push pull копчиња
Мултифункционална рерна – 77 Литри

Клуб Цена
26990 ден. 29999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 187757 Категории: ,