• 193858
  • D
19% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фурна BEKO BBIR13300XC

Мултифункционална
Енергетска класа:A
Капацитет на фурната:72L
9 функции на рерната
Вентилатор
SoftClose® врата
3D Готвење
Каталитичко самочистење
Дигитален тајмер
Телескопски полици
AeroPerfect
Функција за одмрзнување
Димензии:60x60x57cm

Клуб Цена
17001 ден. 20999 ден.

На залиха

SKU: 193858 Категории: ,