• asASsA
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електрична рерна gorenje BOS6737E06B

Енергетска класа: A
Тип на рерна: Мултисистемска
Управување на рерната: Механичко
Волумен на рерна: 77 l
Облик на копчиња: Push pull
Шарка на врата: SoftOpen i GentleClose
Функција за самочистење: AquaClean
Телескопски водилки
Додатоци: Решетка, 1 длабока емајлирана тепсија,
1 плитка емајлирана тепсија за печење
Приклучна моќност: 3.500 W
TouchFree Inox: Отпорен на отисоци од прсти
Боја на апаратот: црна
Тајмер: IconLed
Двојно застаклена врата
Голема површина на плехот за печење: 1.360 cm²
Термички осигурач: Автоматско исклучување
Динамичко ладење на рерната: plus-DC+
Начин на загревање: Конвекционално со вентилатор,
Инфра грејач, Одмрзнување – Defrost, Брзо загревање
Димензии (ШхВхД): 595x595x564 mm
Димензии за вградување (ШхВхД): 564x560x600 mm

Клуб Цена
17991 ден. 19999 ден.

На залиха

SKU: 186649 Категории: ,