• 193755
19% попуст
Заштеди со Клуб цена

Фурна за вградување BEKO BBIE17300B

LED дисплеј
Енергетска класа:А
Капацитет на фурната:72L
6 Функции
Функција брзо загревање
Чистење со пареа Simple Steam
Функција за брзо загревање
Халогенско осветлување
Механички контроли
Вентилатор
Електрична скара
Заклучување за деца
Димензии:60х60х57cm

Клуб Цена
16991 ден. 20899 ден.

На залиха

SKU: 193755 Категории: ,